Обавештење о почетку наставе из изборног предмета „Гљивична обољења коже: узрочници и дијагноза“ – ЗИМСКИ семестар школске 2023/2024.

Током V семестра школске 2023/2024. настава из предмета „Гљивична обољења коже: узрочници и дијагноза“ одржаваће се у учионици Школе јавног здравља/Темпус програма на другом спрату. Сви студенти који су на наведеном изборном предмету  су уписани на Ретикулум у оквиру курса „IASI – Gljivična oboljenja kože: uzročnici i dijagnoza 2023/2024“. На курсу студенти могу видети све информације које се односе на начин организовања као и предложене термине одржавања наставе. Моле се сви студенти који су на наведеном изборном предмету да обавезно упуте мејл проф. др Ивани Чоловић Чаловски ivana.colovic-calovski@med.bg.ac.rs ради потврде или евентуалне измене предложених термина одржавања наставе.